PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 024
oceny
6,7 10 1 27024
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

Jak ktoś nie widział, to niech nie pije piwa, zanim zasiądzie do oglądania, niech zorganizuje sobie nocnik obok fotela, albo niech nagra film na pndva, bo na siku nie da się wyjść w trakcie filmu, każdy moment jest istotny, każda scena, każde słowo w dialogu. A potem noc z głowy, koszmary do rana. Polecam

Pawcio_filmaniak

JA na tym filmie usnąłem i wyłączyłem po godzinie. Nic mnie w nim nie wystraszyło.

Pawcio_filmaniak

Ja na tym filmie prawie usnąłem. Wyłączyłem po jakiejś godzinie, ani jedna scena mnie nie wystraszyła.

ocenił(a) film na 2
Pawcio_filmaniak

Autor chyba raczy przesadzać. Chyba raczej na pewno. Widząc tym niemniej po komentarzach ilu, pomimo nie za wysokiej oceny, film ma fanów nie będę używał mocniejszych słów. Do mnie jednak wybitnie nie trafił i uważam go za wybitnie nie wartego uwagi i dość ciężkiego kalibru nieporozumienie. Cóż, w przypadku obrazów opierających się w takiej mierze na tak przecież subiektywnej - a także tak istotnej - wypadkowej jak KLIMAT, jest taki dysonans jak najbardziej możliwy. Wszak tak przeze mnie hołubione, i w pewnym sensie nieco do Przepowiedni podobne, Zdarzenie Nighta Sh. również zapewne więcej znalazło sobie zajadłych przeciwników aniżeli oddanych fanów.
Tym niemniej - 2.5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones