PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 037
ocen
6,7 10 1 27037
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

7+/10

ocenił(a) film na 7

Film jest dobry,naprawdę warty obejrzenia. Trzyma w napięciu,jest tajemniczy,mroczny. Dobre aktorstwo-po raz kolejny się przekonałem,że R.Gere jest aktorem nie tylko od rólek w romansidłach. Niektórzy oglądający ten film twierdzą,że to chała...no cóż...skoro dla nich najważniejsza w horrorach/thrillerach jest krew,to ten film faktycznie nie jest dla nich.

ocenił(a) film na 8
pablo75

Dodam tylko, że jest niewiele filmów tego gatunku wyprodukowanych w ciągu ostatniej dekady, z których byłbym zadowolony. Ten jest jednym z nich. Polecam!

ocenił(a) film na 8
pablo75

Również polecam, jeden z ciekawszych filmów jakie miałem okazję oglądać, przy tym bardzo dziwny.
Rewelacyjny film do oglądania po 22:00 :)

ocenił(a) film na 9
vIE888

zgadzam się, niepowtarzalny klimat, świetne zdjęcia, muzyka, aktorstwo, nawet dziś wywołuje u mnie gęsią skórkę

pablo75

I ja się zgadzam! Oglądałam daaaawno temu, ale pamiętam do dziś te ciarki na moim ciele! Świetna fabuła owiana nutką mrocznej tajemnicy! Polecam... ;)

ocenił(a) film na 8
pablo75

Popieram, popieram! Mnie też trzymał w napięciu... Obejrzałam kilka razy a i tak za każdym razem mnie wciągnął! Mimo, że nie przepadam za thrillerami to ten jednak robi wrażenie... I dobrze, że nie ma krwi bo tego właśnie nie cierpię!! Niech krew tryska w głupawych horrorach!:)

Keti_na

Mylicie nieco, moi drodzy, pojęcia :P Ten film to horror, a nie thriller, ale to drobny szczegół (wiem, czepiam się).
Jednak zgodzić się muszę z przedmówcami, film dobry. Osnowa tajemniczości, niepokoju i grozy (tego ostatniego najmniej, co wcale nie znaczy, że film przez to jest gorszy), odpowiednio dobrana nutka pod zdarzenia, które obserwujemy na ekranie, całkiem niezłe dialogi i bardzo fajny pomysł (ponoć po części na faktach film). Typ szperacza ze mnie, więc po filmie poszukałam nieco informacji na temat owej katastrofy oraz na tema człowieka-ćmy i muszę przyznać, że postać człowieka-ćmy stoi teraz koło Freddy'ego Krueger'a i Laleczki Chucky jako jednej z nielicznych postaci, które przyprawiają mnie o dreszcze, przyśpieszony puls i nawyk sprawdzania dwa razy w ciemności, czy nie jestem sama. :P Zdecydowanie film warty polecenia dla fanów gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones