PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 024
oceny
6,7 10 1 27024
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

To nie jest fikcja.......

użytkownik usunięty

Niedawno oglądnęłam "Przepowiednię" i przyznam, że był on naprawdę dobrze zrobiony. Atmosfera tego filmu jest niesamowita i bliska do tej rzeczywistej. Mówię "rzeczywistej", gdyż widziałam Mothmana. Było to rok temu, na wakacjach w górach. Moja ciocia ma tam domek. Razem z moją kuzynką spacerowałyśmy sobie po lesie. Jak zaczęło się ściemniać postanowiłyśmy wrócić do domu (nikt chyba nie lubi lasu w nocy....). Gdy już wyszłyśmy z lasu na przylegającą drogę, zobaczyłyśmy w oddali coś niesamowitego: kilkadziesiąt metrów od nas, na samym środku ulicy stał Mothman. To było niedoopisania. Jego skrzydła były rozpostarte, a duże oczy wpatrzone w nas. Stałyśmy jak wryte. Moja kuzynka zaczęła płakać, a ja nie mogłam się ruszyć z miejsca. Stałam i patrzyłam mu w oczy. I wtedy usłyszałam głos w mojej głowie: "Nie bój się. Jest na tym świecie wiele rzeczy, o których wy, ludzie, nie macie pojęcia. Nie trzeba się ich bać". I wtedy moja kuzynka krzyknęła. Mothman wydał z siebie przeraźliwy pisk i zerwał się w powietrze. Jeszcze przez chwilę unosił się nad ziemią, głos w mojej głowie znowu się odezwał:"Nie musisz się już bać.", i po kilku sekundach odleciał. To wydarzenie zmieniło moje życie. Jak ktoś chce się czegoś więcej dowiedzieć, to proszę wysłać maila. Odpowiem na każde pytanie.

ocenił(a) film na 10

kłamiesz
pewnie tą historyjką straszysz koleżanki jak użądzacie sobie piżama-party

użytkownik usunięty
marta_kosinska

Tja
Ciasnota pogladow i wyobrazni nie nalezy sie az tak afiszowac...

ocenił(a) film na 10

Wyślij mi maila na m-b-l@o2.pl - chciałabym, abyś napisała mi o tym coś więcej...
Pozdrowionka :]

NIe ma podpisu autora, ani emeila. Na moj emeil rowniez mozesz napisac cos wiecej iwonka01@poczta.fm chetnie poczytam:)

i ja chetnie dowiem sie czegos wiecej...
syneq@aster.pl

mnie również moze wysłac:)
shiris_magiclord@wp.pl

Shiris

A zgwalcil was? Czy sie w glowe uderzylas ?? :P

ocenił(a) film na 8
max_c

cóż, jeżeli chcesz dalej opowiadać tę historię, to radzę ci, abys wyjechała do stanów, poniewaz tam we wszystko uwieżą, a w naszej polsce to prędzej w psychiatryku wylądujesz, niz ktoś ci uwieży.

ocenił(a) film na 8

Powiedz gdzie to się stało bo chyba nie w mieście Point Pleasant w Wirgini
Zachodniej w latach 60.

ocenił(a) film na 8
pionas666

w point naprawdę spadł most ;) to wydarzenie historyczne i z kopi gazet z
point i akt policyjnych naprawdę wynika,że ludzie zgłaszali,że widzieli coś
przypominającego wielką cme ;) radzę poczytac na ten temat na necie i usa
wiki ;) Pozdro

ocenił(a) film na 7
pionas666

trochę późno ale fajny dokument http://vod.onet.pl/zjawiska-nadprzyrodzone,zjawiska-nadprzyrodzone,41748,0,41691 ,odcinek.html#play

ocenił(a) film na 8

Potem idę sobie z kuzynką- patrzę a tam Spiderman, Batman i Wasserman- i zaczynają śpiewać "Dałabym ci dała ale się sfajdałą"

użytkownik usunięty
Aden

użyję słowa którego nienawidzę LOL !

użytkownik usunięty

Mi też możesz coś o tym przesłać. annawol@buziaczek.pl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Brehen

Wierzy Pan w zjawiska paranormalne? Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones